O projekcie

 • Poznawaj bogactwo muzyki w portalu internetowym PrzestrzenMuzyki.pl przez playlisty naszych przewodników i słuchaczy serwisu tworzone w Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music lub Amazon Music.

Oglądaj i odsłuchuj. Po zarejestrowaniu - oceniaj je, komentuj, a także twórz własne playlisty i dziel się nimi ze znajomymi! Naszymi przewodnikami i selekcjonerami są najlepsi polscy artyści, didżeje, twórcy, producenci, menedżerowie i dziennikarze muzyczni, a także inlfuencerzy internetowi. To dzięki nim odkrywamy, inspirujemy się i poszerzamy muzyczne horyzonty. Sprawdźcie kto jest z nami.

 • Są to między innymi tacy artyści, autorzy, zespoły, chóry i orkiestry jak: Katarzyna Nosowska, Dawid Podsiadło, Tomek Organek, Kuba Badach, Hania Rani, Igor Herbut, Czesław Mozil, Kayah, Ralph Kaminski, Barbara Wrońska, Jan Borysewicz, Chór NFM we Wrocławiu, Skubas, Reni Jusis, Marek Napiórkowski, Novika, Wojtek Mazolewski, Tomek Lipiński, Sławek Uniatowski, Marcin Wasilewski, Swiernalis, Ania Karwan, Człowiek Nowej Ery (CNE), Natalia Kukulska, Monika Borzym, Zbigniew Hołdys, Polska Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, Chór NFM we Wrocławiu, Wojtek Pilichowski, Arek Kłusowski, Magda Ruta, Wojtek Urbański, Polska Filharmonia Kameralna Sopot, Agnieszka Franków-Żelazny, Stach Bukowski, Olga Polikowska, Cukier, Kaczmarek, Robert Cichy, Hyper Son, Pola Chobot & Adam Baran, Michał Tomasik, DJ Nambear, Zabity Za Bity, Orkiestra Sinfonia Viva, Tacher, Maken, Wojciech Jan Pytlakowski, Dagiel, Maciek Nowak i Helaine Vis.
 •  
 • Ponadto tacy dziennikarze i producenci muzyczni, a także didżeje, menedżerowie, audycje radiowe, blogi muzyczne i influencerzy internetowi jak: Bartek Chaciński, Envee, Paweł Sito, Artur Orzech, Mikołaj Komar, Igor Fleiszer/iRobot, DJ Papa Zura, Katarzyna Wodecka-Stubbs, Magda Gacyk, Bajzel, Estera Anna Prugar, Jakub Zańczak, Bartosz Boruciak, Pan Winyl, Mateusz RymanPiątek Brzmi Dobrze i Stanisław Trzciński. A także wydawnictwa muzyczne i festiwale muzyczne m. in. KAYAX, FONOBO LABEL, WAGRAM czy Fame Festiwal Toruń.

Każdego miesiąca będzie tych przewodników coraz więcej. Tu znajdziecie pełną listę: Przewodnicy Przestrzeni Muzyki > https://przestrzenmuzyki.pl/przewodnicy 

Podkreślamy, że w przypadku muzyki poważnej, większość muzyków orkiestr i chórów - wspólnie razem selekcjonowało dla Państwa repertuar obecny na ich autorskich playlistach. Wraz z dyrygentami i dyrektorami artystycznymi. Wiele z nich to ich własne, osobiste inspiracje, nie tylko własne nagrania.

 • Stronę PrzestrzenMuzyki.pl odwiedziło w ciągu pierwszego połrocza funkcjonowania ponad 70 000 unikalnych użytkowników. 
 •  

 

 • Zaczynamy od polskiej muzyki, czyli polskich wykonawców i/lub polskich autorów. Tak się umówiliśmy i tego się dzisiaj trzymamy. To nie tylko poznawanie fascynującego świata rodzimej twórczości, ale także wsparcie polskiej kultury w trudnym czasie pandemii. Wspieramy polskich artystów i twórców, ponieważ zwiększamy dzięki temu obrót ich dziełami, a autorzy i wykonawcy dostają za to tantiemy. Natomiast dzięki temu generujemy także ruch na platformach internetowych artystów i wydawnictw (w przypadku gdy tworzone i udostępniane u nas playlisyty tam się znajdują). Wkrótce pojawi się u nas także repertuar zagraniczny.

Na "jedynce" głównej strony proponujemy u góry tzw. "Playlisty przewodników", a na dole znajdziecie "Playlisty słuchaczy". Możecie także zobaczyć wybrane przez Was (konstruowane wg Waszych ocen) "Top 10" playlist w naszym serwisie. Możecie sortować playlisty wg. ocen, daty dołączenia czy alfabetycznie. A także gatunkami muzycznymi.

 • Dlaczego naszym zdaniem ważne jest to, by inni ludzie pokazywali nam swoje playlisty?

Wierzymy, że w dzisiejszym świecie muzycznym nie liczą się wyłącznie algorytmy funkcjonujące na platformach streamingowych i społecznościowych. Wierzymy także w człowieka i jego wrażliwość. Wierzymy w osłuchanie i doświadczenie pasjonatów i ekspertów. Bowiem wierzymy w bezcenną siłę pasji wszystkich słuchaczy oraz w tzw. "human touch" w świecie cyfrowym.

Wierzymy też w Waszą ciekawość. Możecie podejrzeć playlisty innych - nasi przewodnicy i nasi słuchacze układają je poprzez Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music lub Amazon Music. Możecie posłuchać tego repertuaru bez żadnych zobowiązań, tj. za darmo i bez rejestracji. Przestrzeń Muzyki możecie filtrować poprzez wybór następujących gatunków: pop, rock, stare piosenki, elektronika, dance, house, techno, disco polo, muzyka filmowa, hip-hop, muzyka poważna, folk, reggae, blues, muzyka poetycka, soul, funk, chillout, metal i jazz.

Do tworzenia playlist zapraszamy wszystkich, także stajnie muzyczne, wydawnictwa, grupy menedżerskie, wreszcie innych artystów i dziennikarzy - to dobre miejsce na pokazanie swojego repertuaru i swoich inspiracji fanom i odbiorcom!

 • Do tworzenia playlist zapraszamy także Was - naszych użytkowników. Cco ważne, nie musicie koniecznie dzielić się autorskimi playlistami. Możecie udostępniać na swoich profilach rozmaite playlisty innych autorów np. takie, które lubicie, podziwiacie, polecacie czy te, których często słuchacie. Najlepszych wyróżnimy na stronie głównej portalu.
 •  
 •  

INSTRUKCJA OBSŁUGI "JAK SŁUCHAĆ MUZYKI" W NASZYM SERWISIE

Najważniejsze podstrony z playlistami w naszym portalu internetowym:

 1. PLAYLISTY PRZEWODNIKÓW [https://przestrzenmuzyki.pl/playlisty-przewodnikow] - artyści, dziennikarze, gwiazdy, wydawnictwa etc.
 2. WSZYSTKIE PLAYLISTY [https://przestrzenmuzyki.pl/playlisty] - nasi użytkownicy, słuchacze, wymieszani z przewodnikami
 3. LISTA WSZYSTKICH PRZEWODNIKÓW [https://przestrzenmuzyki.pl/przewodnicy] 

 

 • ODSŁUCHIWANIE PLAYLIST MUZYCZNYCH

 1. Playlisty naszych użytkowników są tworzone na ośmiu różnych platformach: Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music lub Amazon Music.
 2. Muzykę tę możecie odsłuchiwać za pośrednictwem naszego serwisu.
 3. W przypadku playlist tworzonych na Youtube, SoundCloud czy MixCloud - sytuacja jest prosta - klikaj w tytuły na liście lub posłuchaj całej playlisty - można odsłuchiwać całe utwory w naszym serwisie, zarówno na komputerach, jak i na smartfonach.
 4. W przypadku Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music i Amazon Music - zawsze możesz bezpośrednio z naszej strony odsłuchiwać 30-sekundowych fragmentów utworów na wszystkich urządzeniach (wysoka jakość dźwięku - z wyjątkiem Tidal), zaś w celu posłuchania całości - musisz posiadać subskrypcje tych serwisów.
 5. Posiadając subskrypcję Spotify, Apple Music lub Deezer (tu starczy podać dane za darmo), nadal możesz posłuchać utworów w całości bezpośrednio z naszego serwisu na komputerach, o ile jesteś zalogowany do Spotify, Apple Music lub Deezer na tej samej przeglądarce internetowej, na której masz otwartą stronę PrzestrzenMuzyki.pl lub jeśli się zalogujesz do danego serwisu w okienku na naszej stronie (Apple Music).
 6. Natomiast w przypadku playlist tworzonych na Tidal i Amazon Music (odsłuch na wszelkich urządzeniach) oraz w przypadku odsłuchiwania naszej strony na urządzeniach przenośnych (playlisty Spotify lub Deezer) - kliknij w interesującą Cię playlistę i przekieruj się z naszej strony internetowej do danego serwisu streamingowego i kontynuuj odsłuchiwanie!
 7. Po zalogowaniu się na smartfonie w aplikacji Apple Music - możesz odsłuchiwać całe utwory na playlistach tworzonych w Apple Music w naszym serwisie na smartfonie - jeśli zalogujesz się do tego serwisu w okienku na naszej stronie.

 


 

 • SZCZEGÓŁY FUNKCJONALNOŚCI SERWISU "KROK PO KROKU"

 •  

 • 1. Odsłuchiwanie odbywa się za darmo i bez rejestracji. Możesz także udostępniać playlisty w mediach społecznościowych lub kopiować linki do nich. Popatrz na zdjęcie playlisty Kuby Badacha "Trafiony, zatopiony". Jak widzisz, w obrębie jego zdjęcia profilowego znajduje się ikona udostępniania. Gdy w nią klikniesz, zobaczysz trzy symbole, od lewej: kopiuj link, Facebook i Twitter (wybierz interesującą Cię metodę udostępniania.
 •  

Jak widać na zdjęciu ta konkretna playlista Kuby Badacha ma także 12 like'ów i zero dislike'ów - Ty także możesz tutaj zagłosować (o ile jesteś zarejestrowany do naszego serwisu).

Gatunki muzyczne widniejące nad zdjęciem artysty obok jego playlisty są oznaczone w tej konkretnej playliście.

Natomiast klikając na imię i nazwisko artysty przeniesiesz się na jego profil, gdzie widnieje więcej playlist jego autorstwa (o ile takie przygotował).

 • 2. Na tej samej zasadzie może udostępnić profil swojego ulubionego przewodnika. W tym celu najpierw klikasz w menu podstronę "Przewodnicy" (lub klikasz na imię i nazwisko artysty pod zdjęciem), a następnie otwierasz tak samo wyglądającą ikonę udostępniania na jego zdjęciu profilowym.
 •  

Dodatkowo wyjaśniamy, że cyfra w kółeczku na jego zdjęciu profilowym oznacza sumę (właściwie różnicę) wszystkich like'ów i dislike'ów ze wszystkich playlist jakie umieścił w serwisie PrzestrzenMuzyki.pl.

Gatunki muzyczne widniejące pod zdjęciem artysty tym razem oznaczają wszystkie gatunki, które pojawiają się we wszystkich playlistach jakie ten przewodnik opublikował w naszym serwisie.

Tutaj na zdjęciu na przykładzie Jana Borysewicza.

 • 3. Zobaczmy przykładowy profil przewodnika Przestrzeni Muzyki. Jak widać na przykładzie piszącego te słowa, przygotowałem (w chwili zrobienia tego screena) trzy playlisty i źródłem ich wszystkich jest Spotify. Każda z nich ma określoną ilość like'ów i dislike'ów (widać też możliwość zagłosowania - możesz to tutaj zrobić), widać krótkie opisy każdej z playlist (długie opisy znajdują się na podstronie danej playlisty), wypisane są gatunki muzyczne każdej z playlist, datę utworzenia każdej z nich, a także ilość komentarzy pod każdą z nich.
 •  

Ponadto widać krótki biogram i zdjęcia, które przygotowałem. Mam także jednego obserwującego mnie oraz jeden komentarz.

Przy każdej playliście widnieje także ikona udostępniania, zatem także i tutaj możecie skopiować link lub przenieść się bezpośrednio do Facebooka lub do Twittera.

Z kolei po prawej stronie u góry widzimy cztery symbole mediów społecznościowych, na których obecny jest serwis Przestrzeń Muzyki. Odwiedzaj nas tam, polub, śledź i subskrybuj nasze kanały i profile.

Obok znajduje się lupka "szukaj", gdzie w każdej chwili możesz wpisać imię i nazwisko lub nazwę przewodnika, a także słowo z nazwy danej playlisty. Dzięki temu bez zwłoki odszukasz interesujący Cię repertuar.

 

 • 4. Co ciekawe, nasi przewodnicy i słuchacze mogą publikować w naszym serwisie playlisty z ośmiu różnych źródeł: Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music lub Amazon Music. W przypadku profilu przewodnika widzimy czy nad playlistą lub playlistami pojawiają się nazwy tych serwisów.
 •  

W przypadku DJ Cannabeatz z Radiospacji widzicie tylko jedną playlistę. Nic bardziej mylnego. Nad widoczną playlistą z Soundcloud - znajduje się zakładka Youtube. Gdy na nią klikniecie - zobaczycie także drugą playlistę przygotowaną przez tego autora.

Dodatkowo widzicie pod jego zdjęciem i biogramem literkę F, która oznacza stronę na Facebooku. W tym miejscu znajdują się skróty do adresów stron internetowych i profili w serwisach społecznościowych artystów.

Jeszcze niżej widnieją gatunki muzyczne - oznaczają one wszystkie gatunki, które pojawiają się we wszystkich playlistach jakie ten przewodnik opublikował w naszym serwisie.

 

 • 5. Gdy klikniemy w menu w zakładkę Przewodnicy pokażą nam się oni wszyscy. Jednak możemy filtrować tę listę klikając w widoczne nad zdjęciami określenia: artysta, dziennikarz, menedżer etc. Wtedy zobaczymy wybraną grupę przewodników w zależności od zawodu, który wykonują.
 •  

Natomiast na zdjęciach autorów widzicie ikonę udostępniania, z której możecie korzystać.

Jak widać przewodnicy pojawiają się w kolejności, zaczynając od najwyżej przez Was ocenionych (liczba w kółku na zdjęciu profilowym artysty lub dziennikarza oznacza róznicę między like'ami i dislike'ami).

 • 6. W przypadku wszystkich podstron z playlistami, a także na stronie głównej serwisu - możemy filtrować treści poprzez gatunki muzyczne. Ułatwia to poszukiwanie naszego ulubionego repertuaru. Jeśli nie zastosujecie tego filtrowania serwis automatycznie pokazuje wszystkie gatunki. Jednak możecie wybrać na przykład "Jazz Chillout" i wtedy zobaczycie taki efekt jak poniżej.
 •  

Tu na przykładzie podstrony wybranej z menu "Wszystkie playlisty" (znajdują się tu razem playlisty przewodników i "normalnych" słuchaczy).

Wszystkie playlisty i przewodnicy pokazują się na naszych stronach zgodnie z Waszymi ocenami, od najbardziej popularnych u góry.

Wreszcie w każdej chwili możecie sortować playlisty. W zależności od podstrony kryteria mogą być różne, np. w zależności od Waszej oceny od najwyższej do najniższej i odwrotnie, w zależności od daty utworzenia, a także alfabetycznie. Wreszcie, w tym samym miejscu, możecie filtrować treści w zależności od gatunku muzycznego.

Nadal na zdjęciach autorów widzicie ikonę udostępniania (w tym przypadku danej playlisty), z której możecie korzystać.

 

 • 7. Zauważcie, że po prawej stronie znajduje się skrócone menu naszej strony internetowej nazwane Zobacz także z rozbudowanymi przyciskami.
 •  

Prowadzą one do wszystkich sekcji naszego serwisu PrzestrzenMuzyki.pl

 

 • 8. Repertuar odsłuchujemy w bardzo prosty sposób: albo pojedyncze utwory, albo całość playlisty. Szczegółowo ipisalismy to w instrukcji (powyżej), ale przypadku Youtube, Souncloud i MixCloud - w każdym wariancie będziemy mogli bez opuszczania serwisu słuchać całych utworów (także na smartfonach).
 •  

Na przykładzie playlisty Kuby Badacha widzimy jak został klikniety utwór Zbigniewa Wodeckiego "Opowiadaj mi tak".

Na zdjęciu profilowym artysty widizimy także ikonę udostęniania tej konkretnej playlisty.

Możesz tutaj zagłosować i kliknąć like lub dislike.

W przypadku playlisty stworzonej w YouTube wygląda to tak, jak na screenie poniżej.

 • 9. Natomiast odsłuchiwanie poprzez Spotify pokazujemy na przykładzie playlisty Noviki "Chill PL". Do odsłuchiwania całych utworów należy posiadać subskrypcję danego serwisu streamingowego. Jak widzicie, jestem zalogowany na Spotify (podobnie jest z Deezer i Apple Music), dlatego na komputerze lub laptopie odsłuchuję całych utworów bez wychodzenia z naszego serwisu (jak widać poniżej).
 •  

Nawet gdy mamy subskrypcję Spotify (ponadto Deezer czy Amazon Music), to na urządzeniach mobile, a także w przypadku playlist tworzonych poprzez Tidal na wszelkich urządzeniach, w naszym serwisie możemy odsłuchiwać po 30 sekund każdego utworu, a w przypadku "przerzucenia się" do Waszych aplikacji - oczywiście odsłuchacie już całe playlisty i pełne wersje utworów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w instrukcji (powyżej).

Na zdjęciu profilowym artystki widzimy także ikonę udostępniania tej konkretnej playlisty.

 

 • 10. Na koniec tej części polecamy zajrzeć do sekcji Koncerty w menu.
 •  

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki.

Klikając w każdy z nich, otrzymacie opis takiego wyjątkowego wydarzenia wraz z linkami i okienkiem do odtworzenia materiału na naszej stronie poprzez YouTube.

Sekcja z najciekawszymi Koncertami w historii współczesnej muzyki powstały dlatego, bo brakowało nam serwisu, w którym można by było znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu. W specjalnej zakładce znajdziecie nasz subiektywny wybór, który będzie się powiększał z miesiąca na miesiąc. Jedynym ogranicznikiem (a zarazem świetnym wyborem) jest ich dostępność w serwisach Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music lub Amazon Music.

 • Jeżeli macie własne propozycje "kultowych koncertów" to przyślijcie nam je wraz z linkami (podziękujemy i oznaczymy od kogo dana rekomendacja).
 •  
 • Czekamy! Nasz adres mailowy: kontakt@przestrzenmuzyki.pl

 


 

 • A co mogą "zwykli śmiertelnicy" - nasi Drodzy Słuchacze?

 • Wiele. Zależy nam byście byli aktywni. Oceniajcie playlisty w naszym serwisie, komentujcie je, śledźcie w końcu swoich ulubionych przewodników i gatunki muzyczne.
 •  
 • Wreszcie sami możecie stworzyć własne playlisty, którymi możecie dzielić się ze znajomymi.
 •  
 • WAŻNE! Jedna playlista musi być na jednej platformie streamingowej (z tych ośmiu do wyboru)!
 •  

Możecie też zaproponować swoje starsze playlisty, które lubicie, a także polecać playlisty innych osób. Coś, co sprawia Wam radość albo coś, co sprawdziło się w Waszym środowisku. Coś, czym lubilibyście podzielić się ze światem. Wiele z nich zobaczycie wyróżnione na głównej stronie naszego serwisu razem z playlistami gwiazd. Tym samym najlepsi z Was także mogą zostać przewodnikami Przestrzeni Muzyki!

W celu rejestracji należy stworzyć własne konto - w prosty i szybki sposób - w serwisie. Jednocześnie zastrzegamy i obiecujemy, że nie będziemy wysyłali do Was ofert handlowych i innego spamu.

 1. "Jako Użytkownik" to opcja dla Was - naszych słuchaczy (wybieracie tę właśnie opcję)
 2. "Jako Przewodnik" to opcja dla artystów, muzyków, dziennikarzy i influencerów, których albo sami zapraszamy, albo akceptujemy ich akces do współpracy (zachęcamy do dołączania).

 

Ważna uwaga, którą kierujemy pod adresem chętnych do współpracy artystów, dziennikarzy, producentów, DJ'ów i menedżerow (a także wytwórni, grup artystycznych, miejsc itp.) - możecie zostać Przewodnikami, my szybko zweryfikujemy kim jesteście, a następnie bez zwłoki akceptujemy / przydzielamy tę funkcjonalność. Niemniej wymaga to od Was stworzenia przynajmniej jednej - tej pierwszej playlisty muzycznej bez zwłoki. Jeśli nie zrobicie jej zbyt długo, zmienimy Wasze konto na tzw. Użytkownika.

 

 

 •  

 • Latem i jesienią 2020 roku zaczynamy od polskiej muzyki, bo tak naprawdę niesie ze sobą niesamowite bogactwo i wcale nie jest znana nam tak, jakbyśmy mogli przypuszczać. Owszem, znajdziecie u nas także największe przeboje. Sami usłyszycie jak bardzo miesza się na tych playlistach to, co jest najnowsze i starsze, a także znane oraz nie tak bardzo znane. Wkrótce pojawią się mieszane – zarówno krajowe, jak i zagraniczne.
 •  
 • Ufamy, że to dopiero początek. Kolejne funkcjonalności będą wdrażane w kolejnych tygodniach, a w razie jakichkolwiek niedoróbek - z góry przepraszamy! Staramy się być jak najlepsi, ale jesteśmy pionierami bez wielkiego zaplecza finansowego.
 •  
 • Bądźcie z nami! Wspierajcie nas i wysyłajcie swoje uwagi. Piszcie do nas na kontakt@przestrzenmuzyki.pl
 •  

 •  

 • REASUMUJĄC

Przestrzeń Muzyki to platforma wymiany najciekawszych i najlepszych projektów muzycznych między polskimi autorami i wykonawcami muzycznymi reprezentującymi rozmaite gatunki, ale z pomocą dziennikarzy muzycznych, influencerów i menedżerów artystów. A także zwykłych odbiorców muzyki.

Poza klasycznym repertuarem, liczymy na prezentowanie miksów autorstwa najbardziej zdolnych polskich didżejów, a także autorów audycji radiowych - z takimi animatorami kultury mamy znacznie większą gwarancję przyciągnięcia odbiorców oraz skutecznego dostarczania im dużej ilości polskiego repertuaru najwyższej jakości.

Sami także dobierzemy odpowiedniej jakości treści i zaprezentujemy ciekawe playlisty poprzez profil Przestrzeń Muzyki, dzięki czemu wesprzemy polskich twórców. Odbiorcy - będą oceniali i komentowali nasze propozycje, a platforma będzie obecna także w polskich mediach, także dzięki zaproszeniu ich przedstawicieli do projektu.

 • Zasubskrybuj nasz kanał Przestrzeń Muzyki na YouTube > LINK
 •  

 

Wykorzystanie z jednej strony - naszej platformy obecnej na stronie www, a zarazem tworzenie profili z platformą w mediach społecznościowych, przy dodatkowym wsparciu mediów i samych artystów (w tym ich profili w "social mediach") - znacząco wzmacnia skuteczność tego projektu.

Zwracamy uwagę, że nasz projekt nie jest jedynie stroną internetową. Sposobem dotarcia do odbiorców muzyki w XXI wieku, a tym bardziej do młodych fanów, nie jest jedynie promocja na platformach społecznościowych. Życie tchnięte w stworzone przez nas tam strony, pozwoli na swobodne i mimowolne posługiwanie się treściami umieszczonymi na stronie www.

W ten sposób - będąc aktywnym na kilku platformach "social mediów" - prowadzimy de facto kilka różnych odsłon (naszego portalu), a nie jedną. Możemy okazać się nie tylko osłodą na trudny czas kwarantanny i wychodzenia z pandemii, nie tylko serwisem wspierającym polskich twórców, ale także "game changerem" w agregowaniu treści muzycznych online w Polsce.

Spowodujemy aktywny (przesyłany przez nich samych) i pasywny (przesyłany przez inne osoby - tzw. przewodników oraz przez samych odbiorców) ruch repertuarowy po stronie twórców i artystów, a zarazem prezentujemy i przekazujemy najlepszą rozrywkę i najciekawszą polską kulturę muzyczną - jej fanom, czyli polskim odbiorcom.

 • Dlatego powstaliśmy. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 BA Booking Agency Stanisław Trzciński
Dane kontaktowe > KONTAKT
Projekt logotypu oraz film promocyjny > Grzegorz Morawski
Muzyka w filmie promocyjnym > Urbanski "Ćmy" & U Know Me Records
Powered by Agencja Makadu & Comup
Partnerzy merytoryczni > Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, STX Music Solutions, Press-Service Monitoring Mediów
Patroni medialni > Onet, Radiospacja, K MAG, CGM.pl, Blog Polifonia, JazzSoul.pl
Serwis dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.
Zasubskrybuj kanał Przestrzeń Muzyki na YouTube > LINK

Partnerzy