Poznawaj autorskie playlisty Przewodników Przestrzeni muzyki

Więcej o projekcie

Muzyczna mapa Polski

więcej

Aktualności

Koncerty

layer

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki. Brakowało nam takiego serwisu, gdzie można znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu.

Wyszukaj koncert

Muzyczna mapa Polski

layer

Dowiedz się więcej o polskich artystach, poznaj ich korzenie. Znajdź na mapie.

Znajdź na mapie

Przestrzeń dla dzieci i młodzieży

layer

Edukujemy, poznajemy. Specjalnie dla najmłodszych nasi przewodnicy stworzyli playlisty oraz gry i zabawy, przez które dzieci i młodzież lepiej poznają polską scenę muzyczną.

Sprawdź

Quizy i gry dla dorosłych

layer

Łączymy i zachęcamy do poznawania twórczości polskich artystów przez różne formy aktywności. Przekonaj się sam.

Sprawdź

Przewodnicy

Nosowska

Dawid Podsiadło

Hania Rani

Ralph Kaminski

Tomasz Organek

Stanisław Trzciński

Reni Jusis

Marek Napiórkowski

Amadeus Chamber Orchestra of Polish Radio

Bajzel

Kuba Badach

PSH INC. / Polski Rap Hip Hop

Przestrzeń Muzyki

Kayah

Czesław Mozil

Jan Borysewicz

Bartek Chaciński

CNE

Sławek Uniatowski

Novika

Barbara Wrońska

KAYAX

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski

Wojtek Mazolewski

Tomek Lipiński

Natalia Kukulska

Zbigniew Hołdys

Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

Marcin Wasilewski

Igor Herbut

Skubas

Teresa Juźko

Monika Borzym

Mikołaj Komar

FONOBO Label

bsnk

Marek Kościkiewicz

NATASZA Urbańska

Mateusz Ryman

Chór Polskiego Radia

Kasia Wodecka-Stubbs

Wojtek Urbański

Chór NFM

Polska Filharmonia Kameralna Sopot

Magda Ruta

Agnieszka Franków-Żelazny

Sinfonia Viva

Ania Karwan

Wojtek Pilichowski

Swiernalis

Paweł Sito

Bartek Królik

Maken

Daga Gregorowicz Dagadana

Artur Orzech

DJ Hiro Szyma

Kaczmarek

Envee

Patrycja Kosiarkiewicz

Jakub Zańczak

Jagoda Dobrzyńska

Magda Gacyk

Cannabeatz

Ala|Zastary

Dana Vynnytska Dagadana

Muzykoholicy

Szczeciński Zespół Dupa

Arek Kłusowski

Olga Polikowska

Stach Bukowski

CUKIER

sedguy

Maciek Nowak

Tacher

Magda Kryza

FAMEfestiwalTORUÑ

zabity_za_bity_

Pan Winyl

Robert Cichy

Marcin Wyrzykowski

Pola Chobot i Adam Baran

Jasiek Malinowski

Mikołaj Pospieszalski Dagadana

Cpt. Sparky

Igor Fleiszer iRobot

Bartosz Mikołaj Nazaruk Dagadana

Estera Anna Prugar

Piątek Brzmi Dobrze

Hyper Son

Bartek Pazura

Helaine Vis

Andrzej Ludew

Adrian Łączkowski DJ Bolo

DJ z Wąsem

Sebastian Mikiel

Drejwen

Iconic (Jarek Słota)

Wagram Stories Berlin

Wojciech Jan Pytkowski

Zaix

Bartosz Boruciak

Mikser

DAGIEL

DJNambear

Mapa

Michał Tomasik

Mrozu

Agnieszka Chylińska

Mela Koteluk

Luxtorpeda

Pidżama Porno

Maciej Maleńczuk

Lech Janerka

Brygada Kryzys

Republika

Kasia Kowalska

Michał Szpak

Artur Rojek

Mery Spolsky

Bitamina

Julia Marcell

Mikromusic

Pablopavo i Ludziki

Maria Peszek

Król

Krzysztof Zalewski

Kortez

Brodka

Marcelina

Łąki Łan

Ania Dąbrowska

Kazik

Contemporary Noise Sextet

Piotr Rogucki

Ignacy Jan Paderewski

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”

Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie

Accademia dell’Arcadia

Fryderyk Chopin

Witold Lutosławski

Krzysztof Penderecki

Karol Szymanowski

Stanisław Moniuszko

Wojciech Kilar

Henryk Mikołaj Górecki

Lao Che

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny

Michał Urbaniak

Tomasz Stańko

Stealpot

Silver Rocket

Loco Star

Őszibarack

Amadeus Chamber Orchestra of Polish Radio

Baaba

Jazzpospolita

Pati Yang

Smolik

Kasia Lins

Kapela ze Wsi Warszawa

Natu

Mieczysław Fogg

sanah

Kwiat Jabłoni

Daria Zawiałow

Sarsa

Margaret

Natalia Nykiel

De Mono

Andrzej Piaseczny

Feel

Krzysztof Krawczyk

Zbigniew Wodecki

Marek Grechuta

Maryla Rodowicz

Andrzej Zaucha

Czesław Niemen

Anna Jantar

Czerwone Gitary

Maria Koterbska

Karin Stanek

VIoletta Villas

Danuta Rinn

Piotr Szczepanik

Super Girl & Romantic Boys

Aya RL

XXANAXX

Anita Lipnicka

Edyta Górniak

Rebeka

Henryk Wieniawski

Jacek Silski

CNE (Człowiek Nowej Ery)

Dana Vynnytska

Maciej Nowak

Mikołaj Pospieszalski

iRobot

Bartosz Mikołaj Nazaruk

DJ Bolo

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach

Orkiestra Aukso

Krzysztof Komeda

Jan A.P. Kaczmarek

Roman Palester

Zbigniew Preisner

Michał Lorenc

Krzesimir Dębski

Wojciech Trzciński

Zbigniew Karkowski

Grażyna Bacewicz

Andrzej Panufnik

Krzysztof Knittel

Tadeusz Wielecki

Jarek Kapuściński

Paweł Mykietyn

Agata Zubel

BOVSKA

Zamilska

Paulina Przybysz

Tede

Marika

Ras Luta

Junior Stress

Habakuk

Voo Voo

Carrantuohill

Tadeusz Nalepa

Dżem

Martyna Jakubowicz

O.S.T.R.

Pezet

Zeus

Kamil Bednarek

Sokół

Miuosh

Fisz

Zdechły Osa

Szpaku

Quebonafide

Taco Hemingway

PRO8L3M

Mata

Rosalie.

Sofa

Afromental

GrubSon

Mesajah

Jacek Sienkiewicz

Skolim

Kamp!

Skalpel

Catz 'n Dogz

Gooral

Zenon Martyniuk

Czadoman

Sławomir

Piękni i Młodzi

Sławomin Świerzyński

Marcin Miller

M.I.G

Weekend

Turbo

Dawid Narożny

After Party

Decapitated

Vader

Behemoth

Mgła

Batushka

KAT

Acid Drinkers

Antigama

Blindead

Nocny Kochanek

Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego

Partnerzy

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.