50 000 unikalnych użytkowników serwisu. Dziękujemy!

20.10.2020

Z wielką radością informujemy, że wczoraj 19 października 2020 roku

przekroczyliśmy

50 000

unikalnych użytkowników naszego serwisu PrzestrzenMuzyki.pl

Od 1 sierpnia tego roku.

A wszystko dzięki Wam Drodzy Słuchacze,

dziękujemy!

Czujemy się zobowiązani do dalszej, wytężonej pracy,

zespół

Przestrzeni Muzyki

 

Poznawaj bogactwo muzyki w serwisie PrzestrzenMuzyki.pl przez playlisty naszych przewodników i naszych słuchaczy tworzone w Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music lub Amazon Music.

Oglądaj i odsłuchuj. Możecie posłuchać tego repertuaru bez żadnych zobowiązań, tj. za darmo i bez rejestracji.

Po zarejestrowaniu - oceniaj playlisty, komentuj je, a także twórz własne listy i dziel się nimi ze znajomymi! Link do rejestracji > https://przestrzenmuzyki.pl/register

Naszymi przewodnikami i selekcjonerami są najlepsi polscy artyści, didżeje, twórcy, producenci, menedżerowie i dziennikarze muzyczni, a także inlfuencerzy internetowi. Dzięki nim odkrywamy, inspirujemy się i poszerzamy muzyczne horyzonty. Do tworzenia playlist zapraszamy wszystkich, także stajnie muzyczne, wydawnictwa, orkiestry, chóry czy grupy menedżerskie - to dobre miejsce na pokazanie swojego repertuaru i swoich inspiracji fanom i odbiorcom!

Sprawdźcie kto już jest z nami. Są to między innymi: Tomek Organek, Kuba Badach, Dawid Podsiadło, Igor Herbut, Hania Rani, Czesław Mozil, Bartek Chaciński, Wojtek Urbański, Jan Borysewicz, Reni Jusis, Marek Napiórkowski, Novika, Ralph Kaminski, Amadeus Chamber Orchestra of Polish Radio, Chór Polskiego Radia, Wojtek Pilichowski, Tomek Lipiński, Sławek Uniatowski, Kasia Wodecka-Stubbs, Człowiek Nowej Ery, Paweł Sito, Artur Orzech, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Marek Kościkiewicz, Cpt. Sparky, Ala|Zastary, Bartek Królik, Dagadana, Envee, Mateusz Ryman, a także - piszący te słowa - Staszek Trzciński. Ponadto wydawnictwa muzyczne, m. in. KAYAX czy FONOBO. Każdego miesiąca będzie tych przewodników coraz więcej. Tu znajdziecie pełną listę: Przewodnicy Przestrzeni Muzyki > https://przestrzenmuzyki.pl/przewodnicy

Wierzymy, że w dzisiejszym świecie muzycznym nie liczą się wyłącznie algorytmy funkcjonujące na platformach streamingowych i społecznościowych. Wierzymy także w człowieka i jego wrażliwość. Wierzymy w osłuchanie i doświadczenie pasjonatów i ekspertów. Bowiem wierzymy w bezcenną siłę pasji wszystkich słuchaczy oraz w tzw. "human touch" w świecie cyfrowym.

Przestrzeń Muzyki możecie filtrować poprzez wybór następujących gatunków: pop, rock, stare piosenki, elektronika, dance, house, techno, disco polo, muzyka filmowa, hip-hop, muzyka poważna, folk, reggae, blues, muzyka poetycka, soul, funk, chillout, metal i jazz.

To nie tylko poznawanie fascynującego świata rodzimej twórczości, ale także wsparcie polskiej kultury w trudnym czasie pandemii.

Latem i jesienią 2020 roku zaczynamy od polskiej muzyki, bo tak naprawdę niesie ze sobą niesamowite bogactwo i wcale nie jest znana nam tak, jakbyśmy mogli przypuszczać. Owszem, znajdziecie u nas także największe przeboje. Sami usłyszycie jak bardzo miesza się na tych playlistach to, co jest najnowsze i starsze, a także znane oraz nie tak bardzo znane. Od listopada będą one mieszane – zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

 

  • UPDATE: Nasz serwis odwiedziło od 1 sierpnia do 29 października ponad 60 000 unikalnych użytkowników!