layer

Koncerty

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki. Brakowało nam takiego serwisu, gdzie można znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu. Zbiór ten będziemy powiększali z miesiąca na miesiąc.

Aktualności

Koncerty

layer

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki. Brakowało nam takiego serwisu, gdzie można znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu.

Wyszukaj koncert

Muzyczna mapa Polski

layer

Dowiedz się więcej o polskich artystach, poznaj ich korzenie. Znajdź na mapie.

Znajdź na mapie

Przestrzeń dla dzieci i młodzieży

layer

Edukujemy, poznajemy. Specjalnie dla najmłodszych nasi przewodnicy stworzyli playlisty oraz gry i zabawy, przez które dzieci i młodzież lepiej poznaje polską scenę muzyczną.

Sprawdź

Quizy i gry dla dorosłych

layer

Łączymy i zachęcamy do poznawania twórczości polskich artystów przez różne formy aktywności. Przekonaj się sam.

Sprawdź
layer

Koncerty

W tym miejscu znajdziecie rekomendowane przez nas, najciekawsze koncerty w historii współczesnej muzyki. Brakowało nam takiego serwisu, gdzie można znaleźć wyselekcjonowaną i wysoką jakościowo bazę w jednym miejscu. Zbiór ten będziemy powiększali z miesiąca na miesiąc.

Koncerty

Największy festiwal dla Polaków w UK - "PKO BP London Live" - Wembley Arena w 2008 roku

PKO BP London Live - pierwszy i jedyny tak duży festiwal polskiej muzyki rozrywkowej poza granicami.

 

Oodbył się 7 września 2008 roku w legendarnej Wembley Arena w Londynie. Osiem godzinnych koncertów zgromadziło kilkanaście tysięcy osób i wypełniło legendarną salę do ostatniego miejsca.

Podczas imprezy na głównej scenie wystąpiły największe polskie gwiazdy - m.in. Bajm, Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Wilki, Bracia i Natalia Kukulska. Imprezę poprowadzili Monika Richardson i Tomasz Kammel. Gośćmi specjalnymi na scenie byli Kayah, Rafał Bryndal oraz Jan Tomaszewski.

Przy organizacji wydarzenia pracowało niemal bez przerwy 1000 osób obsługi oraz 30 firm podwykonawczych pod kierownictwem STX JAMBOREE oraz Harveya Goldsmitha, producenta Live Aid i Live 8. Łącznie przyjechało ponad 300 ton sprzętu z pomocą 15 tirów, a także na miejscu pracowało 100 pracowników TVP oraz jeden z najnowocześniejszych wozów najnowszej generacji HD w Europie. Wcześniej - w ciągu 12 miesięcy - nad organizacją, produkcją i promocją festiwalu pracowały równolegle w Polsce aż 3 różne 20 osobowe zespoły polskiego organizatora, banku i telewizji.  

Największemu festiwalowi polskiej muzyki poza granicami towarzyszyła intensywna kampania promocyjna zarówno w mediach polskich jaki  i w Wielkiej Brytanii. Do celów promocji wydarzenia wykupiono powierzchnie reklamowe w londyńskim metrze, na słynnych czerwonych, dwupiętrowych autobusach oraz w gazetach o największym zasięgu. Dodatkowo, równolegle prowadzona była kampania PR (przy Festiwalu akredytowało się ponad 150 dziennikarzy z czego 1/3 z Wielkiej Brytanii), której wynikiem było kilkaset  zapowiedzi oraz relacji po imprezie.

1.

Zamki na piasku - Lady Pank (LIVE) > https://youtu.be/gnuaxzWXOG4

2.

Kryzysowa narzeczona - Lady Pank (LIVE) > https://youtu.be/kkkv5ma5vOo

3.

Polska, Polska! > https://youtu.be/JJBR3fyBbnA

4.

Bajm (LIVE) > https://youtu.be/X4qIuxnqqyw

5.

Kayah (LIVE) > https://youtu.be/8TAkHVxIIec

6.

Doda (LIVE) > https://youtu.be/yEPwrwO5O9Q

7.

Doda cz. 2 (LIVE) > https://youtu.be/Etg2PILu-bg

8.

Wilki (LIVE) > https://youtu.be/HibhK_A9fWI

9.

Brodka o swoim pierwszym koncercie w Wielkiej Brytanii > https://youtu.be/LDKM8-zDBAU

10.

Mała wojna - Lady Pank (LIVE) > https://youtu.be/8yrdEqQDbUU

11.

Zostawcie Titanica - Lady Pank (LIVE) > https://youtu.be/0Ce6wp0qW80

12.

Po koncercie Lady Pank > https://youtu.be/6rmz_FfcLq0

 

 

Partnerzy

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.