layer

Przestrzeń dla dzieci i młodzieży

Nasi przewodnicy stworzyli playlisty dla najmłodszych, poprzez które dzieci i młodzież łatwiej zainspiruje się muzyką, piosenkami, instrumentami, nutami i śpiewaniem. A także lepiej pozna polską i światową scenę muzyczną.

 

Poza tym proponujemy spejclanie przygotowane gry, zabawy i quizy muzyczne zarówno dla maluchów, jak i dla straszej młodzieży szkolnej.

Nowy serwis "Przestrzeń dla dzieci i młodzieży" działa podobnie, jak w przypadku "dorosłej" Przestrzeni Muzyki, gdzie użytkownicy (przewodnicy i słuchacze) dzielą się playlistami ze swoją ulubioną muzyką.

Tutaj najcenniejszy jest repertuar najbardziej atrakcyjny dla najmłodszego pokolenia. Pragniemy inspirować i edukować przez rozrywkę.

Stworzone przez nas playlisty i dobór repertuaru będzie pełnił funkcje edukacyjno-poznawczą m.in w kontekście różnorodności gatunków muzycznych, a także bogactwa polskiej i światowej twórczości.

Jedynym ogranicznikiem jest dostępność takiego repertuaru w serwisach Spotify, Tidal, YouTube, SoundCloud, MixCloud, Deezer, Apple Music i Amazon Music.

Aktualności dla najmłodszych

Quizy dla dzieci i młodzieży

layer

Edukujemy, poznajemy. Specjalnie dla najmłodszych nasi przewodnicy stworzyli playlisty oraz gry i zabawy, przez które dzieci i młodzież lepiej poznają polską scenę muzyczną.

Sprawdź

Gry dla dzieci i młodzieży

layer

Łączymy i zachęcamy do poznawania twórczości polskich artystów przez różne formy aktywności. Przekonaj się sam.

Sprawdź

Poznawaj autorskie playlisty Przewodników Przestrzeni muzyki

Więcej o projekcie

Muzyczna mapa Polski

więcej

Dzieci i młodzież

Zobacz

Quizy i gry dla dorosłych

Zagraj

Koncerty

Zobacz

Partnerzy

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.