kamil_fck

05.10.2020

Przykładowy tekst 

 

 

Aż raz, kiedy tłum Moskali Na Stolnika dwór się zwalił Jacek co tam był przypadkiem I wiktorii jego świadkiem Stał się, ogarnięty szałem Zabił jednym go wystrzałem. (podekreślenie na żółto)

Przeminęło lat dwadzieścia, Tadzik dorósł, a cioteczka Telimena go uwodzi, Ale Tadzik, jak to młodzi, Woli wdzięki młodszej Zosi, Wspomnieć trzeba tu, że prosi Via Robak J. Soplica, Żeby to oblubienica Tadka była, by do zgody Doprowadzić tym dwa rody.(pismo masznowe)

Spójrzmy, jakie to postacie Prócz niej mamy w poemacie. Jest więc Sędzia, brat Soplicy, Są też inni uczestnicy: Kusy, Sokół czyli charty, O to, który więcej warty Spór ma Rejent z Asesorem, Wojski jest co rządzi dworem.(pismo zbliżone do maszynowego)

 

Aż raz, kiedy tłum Moskali Na Stolnika dwór się zwalił Jacek co tam był przypadkiem I wiktorii jego świadkiem Stał się, ogarnięty szałem Zabił jednym go wystrzałem.(italic) 

 

Przeminęło lat dwadzieścia, Tadzik dorósł, a cioteczka Telimena go uwodzi, Ale Tadzik, jak to młodzi, Woli wdzięki młodszej Zosi, Wspomnieć trzeba tu, że prosi Via Robak J.(cytat) 

Soplica, Żeby to oblubienica Tadka była, by do zgody Doprowadzić tym dwa rody. Spójrzmy, jakie to postacie Prócz niej mamy w poemacie.(underline)

Soplica, Żeby to oblubienica Tadka była, by do zgody Doprowadzić tym dwa rody. Spójrzmy, jakie to postacie Prócz niej mamy w poemacie.(italic2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowy opis filmu z YT